Sprawdź, czy nie jesteśmy brakującym elementem Twojej Organizacji

Dlaczego my?

Dlaczego OUTSOURCING?

Jesteśmy firmą outsourcingową, świadczącą usługi z zakresu:

  • bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • ochrony przeciwpożarowej,
  • kadr i płac,
  • pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • ochrony środowiska.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, dysponującą wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą niezbędną do realizowania zadań i wymagań, stawianych nam przez klientów, w zakładach o bardzo różnorodnych profilach działalności.

Wcześniej wspomniane, ogromne doświadczenie jest skutkiem współpracy z dużymi organizacjami korporacyjnymi, jak również z podmiotami zatrudniającymi kilka lub kilkanaście osób. Bez względu na to, z kim mamy do czynienia, każdy z naszych partnerów jest równie ważny.

Naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja klientów korzystających z proponowanych przez nas usług. Dzięki elastyczności i wsłuchiwaniu się w potrzeby i sugestie zwracających się do nas firm oraz przedsiębiorstw, jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nasza oferta skierowana jest do nowocześnie zarządzanych firm, w których dynamiczny wzrost wynagrodzeń (w tym koszty urlopów oraz zwolnień lekarskich) powoduje konieczność optymalizacji i redukcji kosztów. Brak wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy, zawiłość i złożoność przepisów, koszty obsługi administracyjnej, informatycznej, ogólnie rzecz ujmując utrzymanie stanowiska pracy - to wszystko przemawia za wyprowadzeniem kadr na zewnątrz organizacji i przekazanie obowiązków w ręce specjalistów, w ramach umów outsourcingowych.

Dzięki wąskiej specjalizacji jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkurencyjną cenę obsługi, niższą o około 30%, do nawet 50%.

Licząc na owocną współpracę pozostajemy z głębokimi wyrazami szacunku,

Zespół Specjalistów BHPus

 

 

Skontaktuj się z nami.

Kontakt